.

.

(100pcs/многу ) големина 8x14cm(3.2x5.6) personlize мали памук drawstring подарок торба со прилагодено лого

(100pcs/многу ) големина 8x14cm(3.2x5.6) personlize мали памук drawstring подарок торба со прилагодено лого

DEN 2400.00
Количина на стоки


1 боја опција е празно обична памучна вреќа без лого ,
2 боја опција е памучна вреќа со логото печатени.
Треба други големина памучна вреќа? ве молиме КЛИКНЕТЕ на големина подолу
Кориснички памучна вреќа со логото на пример
Контактирајте со нас да се направи вашиот кориснички стил памук торба.
Памук drawstring bagcan се користи како памук drawstring подарок торба,памук drawstring чевли кеси, пакување чај, кафе грав пакет,храна, пакување, DIY paitting, памук муслин торба, накит амбалажа кеса , чевли и кеси,со лого на фирмата, тоа е една симпатична евтини promotinoal drawstring памук кеси природни
Исто така, ние се нарекува памук торба на овој начин :
памук drawstring подарок кеси, памук подарок кеси, памук drawstring торби трговија на големо, рециклиран памук подарок торба, памучна вреќа со логото, drawstring памук торбичка, печатење памук кеси, обична памучна вреќа, памук drawstring торбичка обичај памук drawstring торби/торбичка

Тип На Објект:
Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
string
Број На Модел На:
CCB-001
Материјал Состав:
Памук Ткаенини
Рака Пад:
25cm
Бренд Име:
WAYAZK
Пол:
Девојки
Стил:
Повик
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
торба боја:
природен памук торба
торба големина:
8x14cm(3.2x5.6)
R

Тие исто така купуваат со овој производ