.

.

Бесплатен превозот 100pcs со дупка водоотпорен Висока температура ISO14443 13.56 MHZ IC перење tag / RFID перење labels

Бесплатен превозот 100pcs со дупка водоотпорен Висока температура ISO14443 13.56 MHZ IC перење tag / RFID перење labels

DEN 2736.00
DEN 2879.52
-5 %
Количина на стоки


Оваа цел :
26mm ознаки 13.56 MHZ 100pcs(ISO 14443 A)
FM1108 чипови( Компатибилен со S-50) .
Детален Опис
Спецификации : ¢ 26mm
Читање време : 0.01 ms
Апликации : облека менаџмент, управување со персоналот.
Чип : TK4100, EM4100, TK4100, EM4305 / HITAG-S256 / T5577 / I-Код SLI / М1 s50 на унодц, Туѓо Х2 / Туѓо H3 / Impinj M2 / Impinj M3 / NXP XL /
NXP XM / NXP HSL
Читање-пишување тип : Read-only картичка, читаат и пишуваат картички
Капацитет на складирање : 96bit/256bit/512bit/1024bit/2048bits
Превозникот Фреквенција : 125 Khz/134.2 Khz/13.56 Mhz840-960 Mhz
Издржливост : 100000
Напојување : пасивен картичка
Материјали за пакување : PPS-retardant материјал
Уреди со покажувач на далечина : 2-200cm
Спецификации Опис :
Висока температура отпорни алишта labels
Поддршка Договор
Фреквенција : 13.56 MHz ± 300 k Hz
Читај / пишувај на магнетното поле на сила : 112 d BµA / m / 115 d BµA / m
Максималниот број на употреба : > 100 000 пати
Корисниот век : > 10 години
Тежина : 1.6 ± 0.3 грама
Материјал : PPS, црна и бела (може да се прилагоди)
Заштита класа : IP 68
Оперативен Температура : -25 ° C до +180 ° C
Температура на чување : -25 ° C до +90 ° C
+220 ° C 50 часа
+260 ° C 30 секунди
Вибрации : ISO / IEC 68.2.6, издржливост издржам (10 g, 10 . 2000 Hz, 3 оска, 2.5 h)
Механички Шок : ISO / IEC 68.2.27 (100g, 6ms, 6 оска, 20 пати на оска)
Механичка стабилност : axial / радијална компресија на сигналот : 1000 N / 500 N (10 секунди, статичен).
Isostatic вода притисок : 45 бар (10 часа)
Измијте циклус : 200
Хемиска отпорност : Типичните хемикалии кои се користат во перална и хемиско чистење процес

Чип Капацитет:
1K
Прочитајте Опсег:
3-5cm
Бренд Име:
ZOCORFID
Фреквенција:
13.56 MHz
Чип Вид:
Безконтактни IC Card
Контури:
Туѓо Картичка
Големина:
more
моќност:
Пасивни Картичка
Број На Модел На:
F1108
Признавање На Чекање:
Читање-пишување
боја:
Црна
Големина:
18/20/22/25/30/28mm
Фреквенција:
13.56 MHz
чипови:
F1108
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ