.

.

ЗАБ Секси Мажи Мраз Свила долна облека за Мажи Најдобар Боксер Шорцеви Геј Пенисот Торбичка Гаќи Мажите Здрава Удобен Боксери Sleepwear

ЗАБ Секси Мажи Мраз Свила долна облека за Мажи Најдобар Боксер Шорцеви Геј Пенисот Торбичка Гаќи Мажите Здрава Удобен Боксери

DEN 364.32
Количина на стоки


Детали :
Објектот Боја : мулти-боја (Како слики show)
Објектот состојба : 100% сосема нов
Опис : Со изграден во пенисот торбичка, секси & удобна долна облека.
Забелешки :
1, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2, ве Молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.
* Item Големина : ве Молиме проверете мерења подолу и го избере вистинскиот.
големина (1cm=0.39 инчи) [1inch = 2.54 см или 1cm = 0.394 инчен] Големина половината S 63-73 CM/24.8-28.7 Инчен М 73-83 СМ/28.7-32.8 Инчен L 83-93 CM/32.7-Инчен 36.6

Големина:
S, M, L
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Модални,Spandex
Бренд Име:
VECILEON
Број На Модел На:
85
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
R

Тие исто така купуваат со овој производ