.

.

12cm Светла Две Пар на Крила Пеперутка Фрижидер Магнети Симулација Пеперутка Brooch Дома Декор 100pcs/многу FM016

12cm Светла Две Пар на Крила Пеперутка Фрижидер Магнети Симулација Пеперутка Brooch Дома Декор 100pcs/многу FM016

DEN 1981.00
DEN 2304.00
-14 %
Количина на стоки

Ние не се согласувам го жалат или да се вратат или одбивање на стоки со боја разлика.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот задоволителен и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.
Почитувани купувачот, Нашите производи се сите photod од наша страна,ние се обидуваме се потрудиме да ги покаже природните верзија за вас. За антиќ/burnish плоча производи, плоча се чини дека старите,малку нула,изгледа исчезнат,тоа е затоа што антиќ/burnish плоча,не квалитет проблем.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. 2 - Тоа е дозволено да се спакуваат 2kg/кутија на повеќето ако брод од страна на Кина Пост Mail. Ние не можеме да прифатиме било да аплицираат за враќање откако ќе се добие производи за неколку дена. Pls љубезно ве молиме да се разбере ова. Pls да преземе некоја белешка кога ќе го поставите цел. Ако постои било квалитетот проблем се случува кои се предизвикани од нас,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас! Ви благодариме за вашата голема поддршка на LS ! Твое LS Кристално
. Ние прифаќаме врати Доколку ставката што сте ги примиле во скршен пред да се пријавете го тоа, ве молиме контактирајте со нас за наплата или испраќање на условите под А),-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена да ја прифатиме размена Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. 1-Доколку имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа; 2 - Вашето задоволство, нашите извршување. 4 - Пад на превозот : ние нудиме пад на превозот, ple ни ги испратите вашите клиент е точно превозот додадете кога местото цел 5 - Превозот цена : Кликнете на "транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек and5 scorerating .
1 - Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-4 работни дена по systemconfirms на вашата исплата. 3-Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. 3 - Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве Молиме контактирајте со нас. A)-Враќање мора да биде во оригинална состојба; Б),-ни се Врати во рок од 7 дена; C)-Купувачот да плати за враќање поштарина .
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации .
12cm Светла Две Пар на Крила Пеперутка Фрижидер Магнети Симулација Пеперутка Brooch Дома Декор 100pcs/многу FM016 Име на Производ Две Пар на Крила Пеперутка Фрижидер Магнети Материјал пластика, магнет Size 12 cm Тежина 7g/еез Пакет OPP вреќа + надвор кутија Функција Деца Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци Забелешка
1) Ние ќе брод од различна боја по Случаен избор
2) Можеме да го прифатиме Мешани Цел
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Тип:
Фрижидер Магнети
Спецификација:
Multi-piece Package
Лист Големина:
големи
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Магнетни Налепница Стил:
Животните
Возраст:
> 6 години
Број На Модел На:
FM016
Шема:
Уште живот
Тип:
Две Пар На Крила Пеперутка Фрижидер Магнети
Големина:
12cm
Функција:
Децата Играчки, Дома Декорација, Персоналните Подароци
Пакет:
OPP вреќа, од картон
Тежина:
7g/pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ