.

.

DIN911 ален копче(шестоаголна клуч,хексадецимален копче) 6PCS/Set *5

DIN911 ален копче(шестоаголна клуч,хексадецимален копче) 6PCS/Set *5

DEN 228.00
DEN 240.00
-5 %
Количина на стоки


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3
$2
$2.5
$2.5
$3
$3
$6
$3
wy-приклучок-крај
DIN911 ален копче(шестоаголна клуч,хексадецимален копче)
Zhuhai Jiali Хардвер Co., Ltd. е производител и трговец на сврзувачки елементи, специјализира во различни висок квалитет, од Нерѓосувачки челик, Завртка, Орев, Болт Студ, миење, хексадецимален клуч,ален клуч клуч, крило орев итн. Нашата компанија има добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила. Со конкурентни производи, богатство на експертиза и искуство, како и високо-квалитетни по-продажбата на услугата,нашата компанија обезбедува стручна поддршка и техничка поддршка за нови и стари клиенти.
Бренд
Jia Li
Име На Производ
Хексадецимален клуч,Ален копче,копче хексадецимален
Стандард
DIN, ANSI, МК,Не-стандардни,итн
Материјал
45# челик,S2,6150(CR-V)
Се одликува
Картонска кутија
Големина сите големина/КАКО што се бара
Тело со дијаметар d
M0.7
етикетата
Нашите етикета или на Клиентот етикетата
Одделение
4.8,8.8,10.9,12.9. итн
Примена
Машина & Електрична опрема,auto.итн
Површина
цинк позлатен, црна оксид,заврши никел, оригиналната боја
Место на Потекло
Guangdong Кина (Копно)
хексадецимален клуч,Ален клуч,хексадецимален копче стандард
*Сите мерења во милиметри (mm)*
хексадецимален клуч,Ален клуч,хексадецимален копче за пакување настава
Нашиот Главен Производ :
Хексадецимален Клуч,ален клуч клуч, контактот со завртки, завртки сет,само тапкање, хексадецимален орев, заклучување орев, прирабница орев, од не ' рѓосувачки челик завртка, хексадецимален болт,..
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали :
Skype : jialifastener

is_customized:
Yes
Бренд Име:
FASTKING
Големина:
0.7*11*33
Тип:
Хексадецимален Копче
Број На Модел На:
0.7*11*33
Материјал:
45# ЧЕЛИК
R

Тие исто така купуваат со овој производ