.

.

Нови Ној Капка Б Труба / Младински / никел позлатен сребрен труба маршираат труба бенд почетник

Нови Ној Капка Б Труба / Младински / никел позлатен сребрен труба маршираат труба бенд почетник

DEN 6864.00
Количина на стоки

100% нови

Тон:
Bb
Бренд Име:
AIFEX
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
Електрофореза Злато
Pisiton Материјал:
Жолта Месинг
Број На Модел На:
труба бб
R

Тие исто така купуваат со овој производ