.

.

Бесплатен превозот NEMA 23 Монтажа L Заградата Планината 57 серија Stepper Мотор

Бесплатен превозот NEMA 23 Монтажа L Заградата Планината 57 серија Stepper Мотор

DEN 431.52
Количина на стоки


Производ Desciption :
Бројката е 57 stepper мотор со инсталација дијаграм
Плаќање
ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, ве молиме контактирајте со нас!
Гаранција
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. Сите производи имаат 1 година гаранција.
3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до дестинацијата адреса. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не coverthe област, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце. Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .Многу благодарност однапред. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.

is_customized:
Yes
Структура:
Триаголник Заградата
Материјал:
Метал
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Употреба:
Индустриски
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
nema23 Заградата
R

Тие исто така купуваат со овој производ