.

.

Европската станица во пролет и лето, на пролет и лето жените носат pleated долг фустан национален стил на долг ракав

Европската станица во пролет и лето, на пролет и лето жените носат pleated долг фустан национален стил на долг ракав

DEN 2529.60
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
Копче
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Материјал:
Lanon,Полиестер
Деколте:
Пак надолу Јака
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Број На Модел На:
17196
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
R

Тие исто така купуваат со овој производ