.

.

2017 Нови професионални монета управувана алкохол тестер/breathalyzer машина за бар /ресторан /хотел ВО-809

2017 Нови професионални монета управувана алкохол тестер/breathalyzer машина за бар /ресторан /хотел ВО-809

DEN 12096.00
DEN 13440.00
-10 %
Количина на стоки

Слама капацитет : 200pcs (≤7mm)
14. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Гориво-мобилен сензор овозможува полицијата-одделение точноста и кориснички-friendly работа процес се обезбедува на корисниците да направи свој алкохол тестови погодно. Димензија l x b x h : (mm) 250 x 105 x 400
9. Ние прифаќаме Alipay. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
3. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
Нашите работно време : Пекинг време : понеделник до петок 9 : 00 часот и 6 : 00 часот. Работа влажност :
7. Земање здив време : околу 5 секунди
ПАКУВАЊЕ :
1pc на картон, 9. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Батерија : 2 x АА Ni MH батерии, оценка на капацитетот : 2.
За нас :
Сертификат :
1.250 mg/L(може да биде изменета)
4. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас . Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Функција :
ресторан, хотел, диско, итн. Alipay се забавуваат тука. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Алармантно ниво :
Се помине ниво : 0. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Монети Капацитет : за 200pieces
13. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.Тип на сензор : Електрохемиски(Гориво-Мобилен)
Алкохол Сензор, Модул
Променливи
2. Тест Спектар : 0. (освен одмор)
5. Ние прифаќаме Запад Унија, TT.
2017 нови професионални монета управувана алкохол тестер/breathalyzer машина за бар /ресторан /хотел ВО-809
AT809 е монета-управувана и ѕидни-монтирани здив алкохол тестер кој е погоден за јавна употреба во барови, ресторани, ноќни клубови, casions, големите компании или каде алкохолот се конзумира.

Број На Модел На:
AT-809
Бренд Име:
greenwon
Монета дијаметар:
20mm-25мм
Монети Капацитет:
за 200pieces
Клучни зборови:
монета управувана алкохол тестер
Моќност:
2*1.5 V AAA батерија (не се вклучуваат)
Сертификат:
CE,RoHS
Екранот:
тестот со 4 цифри дисплеј
Јазик:
друг јазик што го панел понудени
Подесување:
1 вид монета со 1-15pcs
Тест Опсег:
0.000-2.000 mg/L (0.400% A. Б. В;4.000 g/L)
Работа Температура:
-10C~50C
R

Тие исто така купуваат со овој производ