.

.

Gassip Девојка Сјајна Злато Сина Боја Хип Хоп Накит

Gassip Девојка Сјајна Злато Сина Боја Хип Хоп Накит

DEN 356.00
DEN 400.32
-11 %
Количина на стоки

Ако имате било какви прашања ве молиме падна слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди оди od услуга и adivse повеќе понатамошни информации на Gassip Девојка Сјајна Злато Сина Хип Хоп Накит Освен Gassip Девојка Сјајна Злато Сина Хип Хоп Накит ние се уште имаат други модни накит со добар квалитет и неверојатен дизајн.Испраќање на потврди примерок за вас , да зборува за време на испорака
5.
Тука е најголемата производство на база на северна Кина
5.

Метална боја:
ѓердан
Главниот Камен Боја:
Сина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Pendant Големина:
1-4CM
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00655
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Gassip Девојка Сјајна Злато Сина Хип Хоп Накит
Оригиналното Место:
Кина
Боја:
Како сакате
Пакување:
Како сакате
Стил:
накит стил
Број На Модел На:
N00655
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
R

Тие исто така купуваат со овој производ