.

.

Железо Мушка Капи, Никел Слободни, 3-Petal, Антички Бронза, за 13mm во дијаметар, 4mm, дебела, дупка: 1mm

Железо Мушка Капи, Никел Слободни, 3-Petal, Антички Бронза, за 13mm во дијаметар, 4mm, дебела, дупка: 1mm

DEN 1098.00
DEN 1568.16
-30 %
Количина на стоки


Железо Мушка Капи, Никел Слободни, 3-Petal, Антички Бронза
Големина : за 13mm во дијаметар, 4mm, дебела, дупка : 1mm
Мушка капи се користи за "рамка" монистра со металик боја и детали. Секое лежиште капа е конкавна да се одржи овална и круг монистра во нивните галење.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
DIY
Број На Модел На:
E042Y-NFAB
Објектот Должина:
1.3cm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
822g
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Објектот Ширина:
1.3cm
Метална боја:
античкиот бронза
Заврши:
никел слободни
Petal Стил:
3-Petal
единица:
5000pcs
Материјал:
Железо
R

Тие исто така купуваат со овој производ