.

.

Led светлата 20 метри flasher светилка постави топката осветлување string отворено водоотпорен градината светилка божиќ декорација spherule

Led светлата 20 метри flasher светилка постави топката осветлување string отворено водоотпорен градината светилка божиќ декорација

DEN 1404.00
DEN 1824.00
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количина 20 m 200 светилка црвено 9999 20 m 200 светилка жолта 9994 20 m 200 светилка сина 9995 20 m 200 светилка зелена 9998 20 m 200 светилка бела 9991 20 m 200 многоцветни светилка 9985 20 m 200 светилка пурпурна 9996 20 m 200 светилка розова 99999 20 m 200 светилка топло бела 9997 детали за производот
користете методи : директно ќе на фенери на приклучокот приклучок во 220v штекер друг стави светлата ликвидација каде што сакате декорација места depived ова е отворено водоотпорен 20 метри, топката светилка , 10 m топката светилка , 30 метри, топката светилка . точење ( свои корисни , навистина heartwarming убава о . забелешка ( на крајот на приклучокот dangxiang е зад женски приклучете го , лесен и е улогата на следниот осветлување string , продолжување . ) име на производ : led топката светилка 20 m стока код : cd002 извори на светлина боја : виолетова розова црвено жолта сино зелена бели црвени многоцветни употреба напон : ac220v . карактеристики на производот : hindchnnel , ниска топлинска енергија , заштеда на енергија и долг живот ( теорија на комуникативен 60000 + час ) , светлечки чиста , luminances висока . применливи предмет : празник декорација , градот на улично осветлување инженеринг , парк осветлување инженеринг , пејсажи осветлување инженеринг , зона свадба позадина изгледот на , , хотели и ресторани, комерцијални , дома , покажат , ballroom , на сцената како што сите места на аранжманот

Емитуваат Боја:
Сина, Црвена, Бела, Жолта, Розова
Употреба:
празник
Должина:
2000cm
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Светло Жолта,Розова
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0053
R

Тие исто така купуваат со овој производ