.

.

Mcoplus 40m 130ft 40m Водоотпорен Нуркање Камера Домување Торба Случај за Sony NEX6 NEX-6 18-55мм Лен

Mcoplus 40m 130ft 40m Водоотпорен Нуркање Камера Домување Торба Случај за Sony NEX6 NEX-6 18-55мм Лен

DEN 8640.00
Количина на стоки


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА MCOPLUS ПРОДАВНИЦА
Опис На Производот :
130ft 40 M Водоотпорен Нуркање Камера Домување Торба Случај За Sony NEX6 18-55мм Лен ви Овозможува снимање подводни надолу до 40 метри (130 метри) за да се открие светот на подводниот.
Со овој специјален дизајн случај, секој клуч на внатрешноста може да се притисне за да се контролира слободно, како сакате. Исто така Погоден за дожд, снег, прашливи или матен средина.
Спецификации : -ви Овозможува снимање подводни надолу до 40 метри (130 метри) за да се открие светот на подводниот. Со овој специјален дизајн случај, секој клуч на внатрешноста може да се притисне за да се контролира слободно, како сакате. -Погоден за дожд, снег, прашливи или матен средина -Лесно Достапни Копчиња И Контроли за Да ги Користите Сите Камера Функции Карактеристики : - Поликарбонат Изградба, трајни и отпорност на корозија.
- Избришете приказот на камерата информации и контролна функција.
- "О" прстен запечатени со пролет-вчитан.
- 1/4" tripod завртка на дното.
- Идеално за нуркање, сурфање, нуркањето, скијање, јахти или други активности.
- Погоден за дожд, снег, прашливи или матен средина. Пакетот Вклучува : 1 x Водоотпорен случај за Sony NEX6 18-55мм Лен
1 x Вратот лента
1 x Зглоб јаже
1 x O-ring заптивка
1 x Use manual

Тип:
Тешко Торба
Број На Модел На:
NEX-6(18-55мм)
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Mcoplus
Додатоци Тип:
О-Прстен Заптивка
Материјал:
Поликарбонат
Големина:
120*100*80mm
Тежина:
0.65Kg
Материјал:
Поликарбонат
Температура:
-10-40°C
Водоотпорен елемент:
О-Прстен Заптивка
До:
40m водоотпорен
Место на Потекло:
Шенжен,Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ