.

.

Топла Продажба Sequin Лакови Клип 12pcs/многу 5cm Деца Sequin Barrettes Бутик Коса Pin 24colors да ги Собереш

Топла Продажба Sequin Лакови Клип 12pcs/многу 5cm Деца Sequin Barrettes Бутик Коса Pin 24colors да ги Собереш

DEN 190.00
DEN 226.56
-16 %
Количина на стоки

Топла Продажба Sequin Лакови Клип 12pcs/многу 5cm Деца Sequin Barrettes Бутик Коса Pin 24colors да ги Собереш Предмет : Sequin Лак со клип Материјал : Полиестер + Sequin Големина : 5cm Тежина : околу 3gram/еез Боја : вкупно 24colors на располагање. 6colors ќе бидат обезбедени случајно, секоја боја 2 парчиња, вкупно 12pcs; Ако сакате да се избере бои, pls остави порака кога ќе го поставите цел, ви благодариме!
Мин. цел : една многу, 12pcs;
Пакување : 12pcs по OPP вреќа;
Топло Совет : 1. Ве молиме овозможи мала разлика поради прирачник за мерење. Над димензии се само за референца. 2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast поставување и слично, може да има и некои мала разлика во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации
Ако сте satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со објектот, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ви одговори што е можно поскоро! Ви благодариме!

Големина:
5cm
Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
B1602273
боја:
како на слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ