.

.

Слободен Брод K03 53039880005 53039700005 Турбо Турбина Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1996-12 1.8 L AEB ARL 150HP Заптивка

Слободен Брод K03 53039880005 53039700005 Турбо Турбина Турбополнач За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1996-12 1.8 L AEB ARL

DEN 12744.00
DEN 14159.52
-10 %
Количина на стоки

Опис на производот Бесплатен Превозот НОВИ K03 53039880005 53039700005 Турбо Турбина Турбополнач За AUDI A4 А6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 Т 1996-2012
Примена на моторот : AEB ARL 1.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме не заборавајте да се најавите на вашата сметка и да го оставите вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за цел. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот.
Сите објекти што доаѓаат со следење на број, кој може да се следи онлајн. Во овој случај, ние ќе испрати комплет за поправка или нови chra или нови турбополнач со клиент за слободни. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние го ценат тоа. на овој начин ние би можеле да се провери за испорака проблеми
Превозникот ние секогаш користете се EMS,DHL, FEDEX и Воздухот Пост.и Зачувам се бесплатни за посетителите.8 L 150 HPT - 1996-2012 За Ауди А6, A8 со 1,8 L -5 V langs/заедно Мотор - 1996-2012 За "Фолксваген" Passat со 1,8 L -5 V langs/заедно Мотор Модел : K03 K03-0005 Турбо Модел K03 Дел Број 53039880005 53039700005 53039700013 53039880013 OE број 058145703 LX 058145703 LV 058145703 E 058145703 C 058145703 H 058145703 L 058145703 D Година 1996-2012 Опис За Audi За "Фолксваген" 1996-2012 CHRA 53037100502 Мотор AEB AJL 1.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга.
ако производите се оштетени со неточни операција или отвори и поправени приватно.
Понекогаш пакет може да остане во царинските за долго време.
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.8 Т 1996-2012 AEB ARL 150 HP со Дихтунзи Дел Бр.Било увозни давачки е на купувачот одговорност. : 058145703 E 058145703 H 058145703 C 058145703 D 058145703 L 058145703 LX 058145703 LV
Апликацијата возило : За AUDI A4 А6 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш.
Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. школка нула, масло излегуваат во јавноста итн. : 53039880005 5303-988-0005 53039700005 5303-970-0005
ОЕМ Бр. предизвикани од производство грешки.
Производите ќе бидат внимателно селектирани пред испраќање.

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
K03 53039880005 53039700005 за AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat AEB ARL 1.8 Т
Модел :
K03 K03-0005 НОВИ Турбополнач
Дел БР. :
53039880005 5303-988-0005 53039700005 5303-970-0005
ОЕМ БР. :
058145703E 058145703H 058145703C 058145703D 058145703L
Апликацијата возило :
За AUDI A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat 1.8 Т 1996-2012
Примена на моторот :
AEB ARL 1.8 Т 1.8 L 150HP
Превозот :
Бесплатен превозот
R

Тие исто така купуваат со овој производ