.

.

Сликата на ѕидот едрилици масло на платно Хоризонтална дома декорација страна се насликани со Висок квалитет

Сликата на ѕидот едрилици масло на платно Хоризонтална дома декорација страна се насликани со Висок квалитет

DEN 4334.00
DEN 5040.00
-14 %
Количина на стоки

Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Оваа слика е Репродукција, НЕ се Оригинални . Нашите масла се вистински рака-насликани репродукции. Економија Експрес : Тоа обично трае околу 20-30 дена.
Waterprint и уметник име на слика ќе биде отстранет од завршен сликарство. Без strenched или врамени. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Брод слики од целиот свет 4. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Препорачана Превозот на располагање во DHL, EMS, Fed Ex. Тоа обично трае околу 7-10 дена.
Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Ни остави на пораки за детали. Што се маслото репродукции? Маслото репродукции се рачно изработени recreations на оригинални слики. 100% Рака Насликани на платно. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Ве молиме обележете на вашата нарачка, ако сакате за нив. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник.Добар во сопствени слики (слика/фотографијата на платно) Друга Ѓ. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори.
Наплата 1.Можете да репродуцирате сликите од мојата слика? Да, ние може да се репродуцира на маслото од било јасна слика или фотографија. Тоа е различно од испорака начин. Исто така, ние може да се добие western union и други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас за детали.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Seascape
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ