.

.

Трговија на големо Мазна 4mm Медитеранот Црвени Корални камен Лабава Монистра Влакно 15 - Бесплатен превозот

Трговија на големо Мазна 4mm Медитеранот Црвени Корални камен Лабава Монистра Влакно 15 - Бесплатен превозот

DEN 318.00
DEN 335.04
-5 %
Количина на стоки


Трговија на големо Природни 4mm Медитеранот Црвени Корални скапоцен камен Лабава Монистра Влакно 15" - Мазна Бесплатен превозот
Одлична за правење на ѓердан & хривнија!
Листата На Специјално S/N
HSH001 Големина
4mm ( 1 инч = 25.4 mm ) Тежина
xx g ( 1g=5 Карат ) Материјал
Природни Црвени Корални (Автентични) За Дупчење
Целата Длабочина На Боја
Видете на сликата. Количина
Еден dib за 1 BUC Забелешка
Добар Квалитет !
Ако сакате трговија на големо,ве молиме да договор со нас.
* Фотографиите се преземени според вештачка светлина со дигитална камера за да ги открие сите потенцијални на камен.
* Тегови & Големини единица во просек и Може да се разликуваат incrementally.
* Имаме аукции завршува секоја минута, ако видите некој објект ви се допаѓа местото на понудата, во почетокот и може да победи тоа
за помалку отколку што мислите. ~ Повеќето од нашите предмети се единствени и ние може да не се носат иста парче повторно!

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Корални
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Објектот Тежина:
xx g
Број На Модел На:
HSH001
Бренд Име:
SorcerKeeper
R

Тие исто така купуваат со овој производ