.

.

1:32 легура се повлече назад автомобил играчки, висока имитација Tiguan L,отворете врата музика &флеш& играчка возила, трговија на големо

1:32 легура се повлече назад автомобил играчки, висока имитација Tiguan L,отворете врата музика &флеш& играчка возила, трговија

DEN 631.00
DEN 671.52
-6 %
Количина на стоки

[Име ] : 1 : 32 легура се повлече назад автомобили [Size] : 14.5 cm*6.5 см*4.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Употреба] : AG 13 Батерија Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

боја:
Бела, Црна, Сребрена, Портокалова
Карактеристики:
Diecast
Предупредување:
не се јадат
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
hangjue
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
hangjue
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Метал
Скала:
1
Карактеристики:
Блескави, Музички, Се Повлече Назад
R

Тие исто така купуваат со овој производ