.

.

Бесплатен превозот (10 парчиња/многу) ЗА SMA да UHF Adapter SMA Конектор Женски МИНИ UHF Машки Nickelplated Директно Коаксијален Адаптер

Бесплатен превозот (10 парчиња/многу) ЗА SMA да UHF Adapter SMA Конектор Женски МИНИ UHF Машки Nickelplated Директно Коаксијален

DEN 867.36
Количина на стоки


RF SMA да UHF Adapter SMA Конектор Женски МИНИ UHF Машки Nickelplated Директно Коаксијален Адаптер
Категорија : Адаптери, Интерконекции Семејство : Коаксијален, Адаптер ЗА Пол : SMA Женски МИНИ UHF Машки Серија : SMA&UHF адаптер Стил : Директно Монтажа Тип на : Слободен Виси

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
OL1475
боја:
Nickelplated
Стил:
Директно
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
машки да се женски
R

Тие исто така купуваат со овој производ