.

.

ТЕШКИ 10PCS 3 ИНЧЕН Две-Тон Најлон Пластични Пролет Клип, Пролет се Стега, Машини за Менгеме Со Подвижен Совети, Облик

ТЕШКИ 10PCS 3 ИНЧЕН Две-Тон Најлон Пластични Пролет Клип, Пролет се Стега, Машини за Менгеме Со Подвижен Совети, Облик

DEN 863.00
DEN 1079.04
-20 %
Количина на стоки

ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.5 ЦМ Длабочина од 3,5 СМ Должина 9. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Тешки Тип Пролет Клип На Пред Облик
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5 CM Дупка Кол 2 CM
4 ИНЧЕН : Отворање на 4 CM Длабочина 4.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.5 CM Должина 12 CM Дупка Кол 2,2 СМ
6 ИНЧЕН : Отворање на 7 CM Длабочина 7 CM Должина 17 CM Дупка Кол 3 CM
9 ИНЧЕН : Отворање на 8 CM Длабочина 9 CM Должина 21. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Две Тон На Боја На Површината И Подвижен Совети
4.
Сите други стеги се достапни, ве Молиме да ја посетите мојата продавница и контактирајте со нас слободно
Повеќе similars и други хардвер&алатка, ве молиме да ја посетите мојата продавница
И Секој H-Квалитет Домаќинство&Отворено, ве Молиме посетете ја
1.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Само треба на слики и примероци. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ж-Квалитет На Индустрии На Високо Квалитетни Производи Со Подобри Цени
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работното Време
Ние се онлајн за 24 часа, ве молиме слободно контактирајте со нас
.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.5 CM Дупка Кол 3.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Ние Ќе сториме СÈ за Да им Помогне Customes Да се Намали Било Царински Давачки, И Ние Секогаш го Направи Тоа.8 CM
2" 3" 4" 6" 9" Стеги Се Достапни, И Се Меша Цел И Различна Количина Прифатени, Контактирајте Со Нас Слободно. 10 PCS/Многу Бесплатен Превозот
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Ви благодариме!
( : Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Најлон Пластични Пролет Менгеме/Клип На 2" 3" 4" 6" 9" Димензии
2.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Ние ќе се испрати до вашите клиенти превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.5 CM
3 ИНЧЕН : Отворање 3.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.
ТЕШКИ 10 PCS/Лот 3"(75 MM) Две-Тон Најлон Пластични Пролет Клип, Пролет се Стега, Машини за Менгеме Со Подвижен Совети, Облик
2 ИНЧЕН : Отворање на 2 CM Длабочина од 2,5 СМ Должина 7 CM Дупка Кол 1.

is_customized:
Yes
Структура:
пролет менгеме
Материјал:
Пластични
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Тешки
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
HQSP
Тип:
Најлон Пластични Пролет Менгеме Клип
ПОВРШИНА:
Две Тон На Боја, Со Подвижен Совети
Големина:
2 (50MM) 3 (75MM) 4 (100MM) 6 (150MM) 9 (225MM)
Стил:
Тешки Шатор Клип, Машини За Менгеме
Пакет:
10pcs/картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ