.

.

Круг Работ Машина Почетник Бонсаи Алатки за Мулти - Функција Како Гранка Машина и Knob Машина 175 Mm (7)

Круг Работ Машина Почетник Бонсаи Алатки за Мулти - Функција Како Гранка Машина и Knob Машина 175 Mm (7)

DEN 960.00
Количина на стоки


Бренд Име:
TianBonsai
Број На Модел На:
BBT-13
Функција:
Долго Должина
Материјал:
Метал
По завршувањето:
Не Обложена
Pruner Тип:
Наковалната
Кастрење Алатка Тип:
Круг Работ Машина
квалитет:
Стандард За Квалитет
Материјал:
3Cr13 Нерѓосувачки Челик
Се Сече На Работ Цврстина:
HRC58
Површина Подготовка:
Песок Хром
Вкупна Должина:
175 mm (7)
R

Тие исто така купуваат со овој производ