.

.

Црно Масло Протри Бронза Двоен Крст Се Справи Со Широка Бања Слив Тапа / Када Миксер Допрете Cnf043

Црно Масло Протри Бронза Двоен Крст Се Справи Со Широка Бања Слив Тапа / Када Миксер Допрете Cnf043

DEN 3456.00
DEN 4799.52
-28 %
Количина на стоки


Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.4 mm
Материјали :
Месинг.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2".
Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот).
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.4 mm
Материјали :
Месинг.
Врвен квалитет, Ниска цена. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Гаранција :
Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн.

Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Dual Носителот Три-дупка
Површински Третман:
Масло Протри
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Број На Модел На:
Cnf043
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тапа Планината:
Распространета
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тежина На Пакет:
Стил:
Класичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ