.

.

Железо Пресврт Синџири, Сребрена Боја, Дојде На Ролна, Линк:4x6mm, 1mm дебели, 100/ролна

Железо Пресврт Синџири, Сребрена Боја, Дојде На Ролна, Линк:4x6mm, 1mm дебели, 100/ролна

DEN 633.00
DEN 904.32
-30 %
Количина на стоки


метар
Железо Извртени Синџири Тротоарот Синџири, Сребрена Боја, Дојде На Ролна
Секоја врска е 4mm широк, 6mm долго, 1mm дебели, 100/ролна.
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен синџири.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
2365g
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Ширина:
0.4cm
Големина:
4x6x1mm
Објектот Должина:
10000cm
Број На Модел На:
CHS007Y-S
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.1cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метална боја:
Сребро.
Стил:
Unwelded
Материјал:
Железо
единица:
100
Употреба:
синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ