.

.

Насликани Стакло Cabochons, Рамни Круг, Мешана Боја, 18mm, 5mm(Range: 4.5~5.5 мм) дебел

Насликани Стакло Cabochons, Рамни Круг, Мешана Боја, 18mm, 5mm(Range: 4.5~5.5 мм) дебел

DEN 720.00
DEN 1029.12
-30 %
Количина на стоки

барел
Насликани Стакло Cabochons, Рамни Круг, Мешана Боја
Големина : за 18mm во дијаметар, 5mm(Range : 4.5~5.5 мм) дебела.
Стакло cabochons се мазни во изгледот и светла во сјај, кои се многу шармантна како ако тие се gemstones. Тоа се многу погодни за залепување на рамни компоненти. Па тие се од голема корист за накит и занает одлуки.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
DIY
Големина:
18x5mm
Објектот Тежина:
467g
Број На Модел На:
DGLA-R026-18mm-M
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
cabochons
боја:
мешана боја
Обликот:
станот круг
Употреба:
cabochons
Шема:
Никој
единица:
200pcs
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ