.

.

Бесплатен превозот! 5FC 8ММ метал задните шок

Бесплатен превозот! 5FC 8ММ метал задните шок

DEN 2246.40
Количина на стоки


Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 3
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Насликани
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Мотори
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
95213
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Тип:
Bajas 5FC
Употреба:
1/5 baja автомобил
Материјал:
Метал
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ