.

.

12pcs Топла Продажба Sequin Лакови за Коса 5cm Деца Sequin Лак Без Клип за Barrettes Лак Hairpin Девојки Коса Клип Бутик Hairpin

12pcs Топла Продажба Sequin Лакови за Коса 5cm Деца Sequin Лак Без Клип за Barrettes Лак Hairpin Девојки Коса Клип Бутик Hairpin

DEN 155.00
DEN 184.80
-16 %
Количина на стоки

12pcs Топла Продажба Sequin Лакови за Коса 5cm Деца Sequin Лак Со Клип за Barrettes Лак Hairpin Девојки Коса Клип Бутик Hairpin Предмет : Sequin Лак (без клип) Материјал : Полиестер + Sequin Големина : 5cm Тежина : околу 2gram/еез Боја : вкупно 24colors на располагање. 6colors ќе бидат обезбедени случајно, секоја боја 2 парчиња, вкупно 12pcs; Ако сакате да се избере бои, pls остави порака кога ќе го поставите цел, ви благодариме!
Мин. цел : една многу, 12pcs;
Пакување : 12pcs по OPP вреќа;
Топло Совет : 1. Ве молиме овозможи мала разлика поради прирачник за мерење. Над димензии се само за референца. 2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast поставување и слично, може да има и некои мала разлика во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
Рок на плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Повратни информации
Ако сте satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со објектот, pls слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да ви одговори што е можно поскоро! Ви благодариме!

Големина:
5cm
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B1602272
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер
боја:
како на слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ