.

.

1Pair DC 6-36V Разлика од МО се Открие Optoelectronic Сензор E18-T3P1 Сензорни Растојание 5m

1Pair DC 6-36V Разлика од МО се Открие Optoelectronic Сензор E18-T3P1 Сензорни Растојание 5m

DEN 966.72
Количина на стоки

Име на производ Фотоелектрически Вклучите Праќањето на Светлина, Инфрацрвени Зраци Модел E18-T3 P1 Тип DC 3/2 Жица PNP NO (Нормално Отворен) Разлика од/ Низ Зрак Тип на Напонот на DC 6-36 V Струја на 300m A Сензорни Растојание 5m Глава Дијаметар 1.6 см/0.6" Телесна Големина
2.4 x 7cm/0.9" x 2.8" (Max.D*L) Материјал Пластични Боја, Жолта, Црна, Сива Кабел Должина 1.26 м/49.6"

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ