.

.

Нови Куче се Облекуваат Памук Убава Пеперутка Јазол Јапонското Кимоно Облека се Облекуваат со Капа Мали Кучиња Милениче Снабдувањето со 4 Боја

Нови Куче се Облекуваат Памук Убава Пеперутка Јазол Јапонското Кимоно Облека се Облекуваат со Капа Мали Кучиња Милениче

DEN 504.00
DEN 542.40
-7 %
Количина на стоки


производ големина
Големина
Капа
Вратот(cm)
Назад Должина(cm)
Тежина референца(kg)
S
20-22
25-27
12-14
1.5-3
М
24-26
31-33
15-17
3.5-5
L
27-29
34-36
17-19
5.5-7.5
Answer : ___________________________ Note : XS-XL големина е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче Фустани
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 11.24 /парче US $ 11.18 /парче US $ 12.75 /парче US $ 11.42 /парче US $ 10.92 /парче US $ 12.39 /парче US $ 3.20 /парче US $ 7.66 /парче

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
gagyive
Шема:
Печати
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Кучиња
Пердув:
Куче Фустани
Стил:
Моден
Големина:
S,M,L
Количина:
1pc
R

Тие исто така купуваат со овој производ