.

.

9x10inches Капчиња Цевка на Врвот Туту Блузи Голем Широк Капчиња Headbands Бебе Туту Бендови Мешана Боја 50pcs По Многу За Туту Материјали

9x10inches Капчиња Цевка на Врвот Туту Блузи Голем Широк Капчиња Headbands Бебе Туту Бендови Мешана Боја 50pcs По Многу За Туту

DEN 4728.00
Количина на стоки


[xlmodel]-[custom]-[13563] Опис
Капчиња Цевка на Врвот Туту Блузи 9x10 Инчи Голем Широк Капчиња Headbands Бебе Туту Бендови Мешана Боја 50pcs По Многу За Туту Материјали
Капчиња Поврзана Цевка на Врвот за Tutus и Petti Здолништа
Овие капчиња цевка на врвот се толку симпатична спарен со туту и petti здолништа.
Големина : 9x10" инчи, Погоден за деца на возраст од 4 до 6 години.
24 бои во акции : Бебе розова ,Топла розова ,Црна ,Бела,црвена, жолта, Виолетова ,Тиркизна, портокалова, зелена ,кралска сина , розова/бели шари , виножито линија, тен, крем и Лаванда ..
MOQ : 50pcs по многу, можете да нарачате во разновидни бои.Ве молиме оставете порака за да ни кажете ни кои бои ќе треба да нарачате. Можете да изберете бои. Инаку, ние ќе испрати цевка на врвот од ramdom.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[13557] Забелешка
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, добредојдовте на нашата Продавница, ве Молиме да ја прочитате оваа порака пред да го купат. Ви благодариме!
1 . Ако сте руската клиент, ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме откако ќе плаќање,тогаш може да се испрати стоката побрзо.
2 . Пред купување, ве молиме да не го игнорира бојата, големината и бројот. Се надеваме дека нашите клиентот може да се добие она што го сакам.
3 . Ако имате било какви други барања, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. ^-^
Плаќање :
Љубезно ве молиме да се плати во рок 48 часа. Ако не се плати во рок 48 часа, или контактирајте со нас да направи плаќање аранжмани, јас ќе ве контактираме во врска со вашата неплаќање.Ве молиме, САМО ПОНУДАТА, АКО ПЛАНИРАТЕ ДА се ПЛАТИ.
Превозот :
Ние брод на ден ,така да вашиот предмет ќе изгасне веднаш по приемот на плаќање или следниот ден.Секогаш во рок од 24 часа, освен ако тоа е Празник/сабота/недела.Ние ќе ви каже на следење на број откако ќе се испраќаат headbands за вас. Ние ќе брод стоки од EMS/DHL/Aramex/ UPS-от или SF-експрес.Тоа ќе потрае околу 5-10 дена за да стигнат до вашата адреса.
Ние не се комбинираат превозот
Наплата :
Ние им даде на најдобрите опис на секоја ставка, па да знаете што ќе се купуваат. Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со мерења ве молиме распрашајте се пред наддавање. Ако примите вашата точка и сакаат да се вратат на тоа, ќе бидат вратени на цената на објектот само, да не ќе бидат вратени вашиот превозот цена, како што го покрива превозот на објект за вас, и alibaba трошоци кои нема да бидат вратени за нас.Ако имате било какви проблеми со вашиот предмет откако е примена, ве молиме контактирајте со нас и ни дава шанса да го поправат проблемот. Ве молиме не го даде негативна повратна информација без работа работи од првиот.

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
5T,4T,6T,3T
Број На Модел На:
Tututopct00910
Материјал:
Најлон
Тип:
Headbands
Пол:
Бебе Девојки
Материјал Состав:
100% Полиестер
Голема Големина Капчиња Туту Цевка На Врвот:
Капчиња Туту Цевка На Врвот Туту Бендови
Капчиња Туту Бендови Цевка На Врвот:
Бебе Headbands Туту Цевка На Врвот
Бебе Девојки Туту Бендови Цевка На Врвот:
Капчиња Headbands Туту Цевка На Врвот
Капчиња Блузи Туту Цевка Бендови Headbands:
Капчиња Туту Цевка На Врвот
капчиња туту врвот:
Капчиња Туту Врвот Цевка На Врвот Headbands
R

Тие исто така купуваат со овој производ