.

.

Електричен Грејач Опрема Резервен Дел PT100 3mmx30mm Главата Отпорни на Сензор

Електричен Грејач Опрема Резервен Дел PT100 3mmx30mm Главата Отпорни на Сензор

DEN 234.24
Количина на стоки

Име на производ Отпор Сензор на Температура на Трансфер Тип PT100 Температурни Опсег -50- +250°C Сонда Големина 3 х 30мм/ 0.12" x 1.2"(D*L) за Кабел Должина 29cm/11.4" Материјали од не ' Рѓосувачки Челик Боја на Тон Сребро.

Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
како опис
Теорија:
Отпор Термометар
Употреба:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ