.

.

Huawei E3276s-210 Бенд 3/7/20/38 (ФЛОПИ 800/1800/2600 TDD 2600MHz) Безжичен USB Модем

Huawei E3276s-210 Бенд 3/7/20/38 (ФЛОПИ 800/1800/2600 TDD 2600MHz) Безжичен USB Модем

DEN 4666.00
DEN 5184.00
-10 %
Количина на стоки


Отклучен 150 Mbps Huawei E3276 LTE Модем
· 100% Отклучен E3276 модем за Употреба во Светот
· 3 G HSDPA/HSUPA/UMTS/WCDMA - 900/1900/2100 Mhz
· 2 G EDGE/GPRS/GSM-2 G GSM - 850/900/1800/1900 Mhz
· LTE Cat4 DL во до 150 Mbps, LTE УЛ до 50 Mbps
Huawei E3276s-210
4 G LTE ФЛОПИ - Б3,B7,B20 1800/2600/800 Mhz.
4 G LTE TDD - B38 2600 Mhz.
3 G UMTS - 2100/AWS/900/1900 Mhz.
Пакет : 1 * Huawei E3276 модем
Забелешка : Бидејќи на различни оператори во целиот свет , таму ќе биде многу различни логоа на e3276 cena, и ние ќе брод тоа по случаен избор, ви благодариме!
На E3276 ви обезбедува со посмирен и побрзо прелистување искуство. Светот е омилен LTE Категорија 4 USB Dongle, ќе добиете 50% поголема брзина отколку било која друга Категорија 3 LTE достапен производ.
Перформанси Во Елегантен Дизајн.
Со својот елегантен обвивка, E3276 е компактен и стилски, но неверојатно моќна. Вграден USB rotator ви даде подобар, посилен сигнал, така што може да остане поврзан на повеќе места отколку пред. Пламнал Брзина. Сега Се Преносни.
На E3276 ви дава голема брзина и врски во помалку од 15 секунди, додека да се земе вашата мрежа со вас каде и да одите. На Hilink Веб ИНТЕРФЕЈС обезбедува инстант пребарувањето на web access така можете да потрошите повеќе време за сурфање на интернет и помалку време за чекање за тоа.
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми од случајно во акции,ви благодариме за разбирањето !

wirless Модем Тип:
LTE,WCDMA
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Бренд Име:
Huawei
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
E3276s-210
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Преносот Го Оценувате:
150m
боја:
Бела
ХС:
85176230
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
сертификација:
CE0682
LTE:
800/900/1800/2100/2600 Mhz
UMTS :
2100/AWS/900/1900
LTE Cat4 DL:
до 150Mbps
R

Тие исто така купуваат со овој производ