.

.

2017 Бесплатен Превозот популарни изглед lcd дигитален алкохол тестер копче синџир breathalyzer мала Тежина Лесно Носат Висок Квалитет

2017 Бесплатен Превозот популарни изглед lcd дигитален алкохол тестер копче синџир breathalyzer мала Тежина Лесно Носат Висок

DEN 224.00
DEN 287.52
-22 %
Количина на стоки

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.5 V AAA алкална батерии (не се вклучени) 6. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Брз одговор и да продолжи со 3. Ние прифаќаме Запад Унија, TT. Ние прифаќаме Alipay.
♥ Добредојдовте на нашата продавница ♥ :
2017 Бесплатен Превозот популарни изглед lcd дигитален алкохол тестер копче синџир breathalyzer мала Тежина Лесно Носат Висок Квалитет
Алкохол тестер/ здив алкохол тестер/ дигитален алкохол тестер/ алкохол аналитичар/ здив аналитичар/алкохол детектор/ дигитален здив алкохол тестер/lcd дисплеј алкохол тестер/ мини keychain алкохол тестер/лична алкохол тестер/алкохол здив тестер/breathalyzer/алкохол breathalyzer тестер, алкохол аналитичар/ breathalyzer/дигитален алкохол здив тестер/алкохол breathalyser/алкохол breathalyzer
Карактеристики :
1.Лесен за употреба,3test чекор со LED индикација
2. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Alipay се забавуваат тука.светло функција
3. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. или, можете да изберете да имате замена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ѕвезди() и се залага за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас .брз одговор и да продолжи со Функцијата : 1. Клучни синџир 5. Користете 2Ãx1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
За нас :
Сертификат :
1.
ако испратите е-пошта до нас,Во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.25 mg/l БРАЧ) 2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Ние не работат празници . Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.мини функција
5. Единица димензии : 73x—29x—20 мм
Пакет се вклучени
1 x Дигитален Здив Алкохол Тестер
1 x Прирачник за Корисникот Совети : Со цел да се добие повеќе сигурен рекорд што е можно, ве советуваме дека треба да се направи тест по најмалку 45 минути по пиење.

Број На Модел На:
ABT-0006-61
Бренд Име:
greenwon
R

Тие исто така купуваат со овој производ