.

.

1000pcs 304stainless челик КА 2.2*6 себе прислушување завртки

1000pcs 304stainless челик КА 2.2*6 себе прислушување завртки

DEN 494.00
DEN 549.12
-10 %
Количина на стоки


Производот Покажува :
Цртеж :
Фабриката Покажува :
Пакет Покажува :

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
2.2x6
Материјал:
304stainless челик
Големина:
2.2x6
legnth:
6mm
Стандард:
DIN7982
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
Обична боја
MOQ:
1000pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ