.

.

WOSAWE Windproof Велосипедизам Јакни Мажи Жени Јава Водоотпорен Циклус Облека Велосипед Долг Ракав Дресови без Ракави Вест Правец на Грб

WOSAWE Windproof Велосипедизам Јакни Мажи Жени Јава Водоотпорен Циклус Облека Велосипед Долг Ракав Дресови без Ракави Вест Правец

DEN 680.00
DEN 1359.36
-50 %
Количина на стоки

Сите стоки се Сосема нови, Неискористени. Како ние се стремиме да се обезбеди меѓусебна и позитивни трансакции 4.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
WOSAWE
Материјал:
Полиестер
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Ткаени
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Џебови,Рефлексивни,Windproof,Водоотпорен
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BC220
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Велосипедизам
Outerwear Тип:
Водоотпорен велосипедизам windbreaker јакна
Спорт Тип:
Велосипедизам
водоотпорен:
GB/T 4745-1997
Потсетник:
Овој објект не е погоден за возење во магла или магла, но не е rainproof.
Изберете големина:
Користење на големината на табелата како референца за да го изберете вашиот одговара на големината.
R

Тие исто така купуваат со овој производ