.

.

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Лигавче Панталони Jumpsuit Harem Панталони Плус Големина S-9XL Прилагодено Rompers За Жените Црна, Сива Комбинезони

Бесплатен Превозот 2017 Нова Мода Лигавче Панталони Jumpsuit Harem Панталони Плус Големина S-9XL Прилагодено Rompers За Жените

DEN 1728.00
Количина на стоки

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи.) или Царински Преглед. тоа ќе биде потребно подолго време од други превозот начин,но тоа е зошто тоа е толку брилијантен цена!над сите,вашиот предмет ќе се преземат добра грижа и кога ќе ја добијат,pls потврди испорака на aliexpress.
Забележи
1 : светлосни ефекти боја разликата е нормално
2 : Големина грешка+-3cm е нормално
3 : 1inch=2. Ве молиме да забележите дека главната превозот канал е Воздухопловната од Кина Пост. Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса.

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Број На Модел На:
PAN65612
Декорација:
Никој
Должина:
Ankle-Length Pants
Одговара Тип:
Лабава
Сезоната:
Пролет лето Есен
Пол:
Жените Дами jumpsuit
боја:
светло сива,длабоко сива,црна
квалитет:
Висок квалитет
дизајн:
jumpsuit и rompers
Материјал:
Памук
Стил:
Европски стил
is_customized:
Yes
Панталона Стил:
комбинезони
Тип На Објект:
Capris
R

Тие исто така купуваат со овој производ