.

.

13*18mm 136pcs/пакет,17colors Овална Акрилик Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик стакло Рамен Грб Rhinestones,Накит додатоци

13*18mm 136pcs/пакет,17colors Овална Акрилик Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик стакло Рамен Грб Rhinestones,Накит додатоци

DEN 285.00
DEN 335.52
-15 %
Количина на стоки

На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!
. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.88 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 Мешани Бои Станот Назад Кристал Камења Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones .
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
Високо се препорачува да се рака-мијат било предмети со залепени rhinestones.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Пак на облека внатре кон надвор и да се мијат во ладна или топла вода за нежно циклус и користете мека миење торба за заштита на кристали.11 /пакет
Бесплатен Превозот~3мм 4mm 6mm 8мм Мешавина Боја Кристал Bicone Монистра,5031 Кристал Монистра Додатоци US$ 14. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.98 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 ВИНОЖИТО Рамен Грб Кристали Камења Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones .
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30 US$ 5.48 /пакет
Да се перат :
Ова е да им помогне на вас со перење Не hot fix кристал облека, овој компоненти и дизајн се перат. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Фен за ниска топлина или да се исуши.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.33 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 Кристал/Заоблачено Рамен Грб Кристали Камења Не амбуланта корегирање Rhinestones .49 /пакет
Бесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Мешавина Боја Кристал Rondelle Монистра,5040 Кристал Монистра Додатоци US$ 7. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.56 /пакет
Бесплатен Превозот!Кристално Јасна AB Flatback Не амбуланта корегирање(Помине Уметност) Rhinestones(SS3 SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30 ss34 ss40) САД$ 4.33 /пакет
4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 7.

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
acryl
Големина:
13*18mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
лепак
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
овална
is_customized:
Yes
боја:
Мешани Бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ