.

.

Бебе Девојка Swan Фустан Младата Bebe Новороденче Kleding Деца Розова Шарени Цртан Филм Животните Се Облекуваат Децата Девојки Облека

Бебе Девојка Swan Фустан Младата Bebe Новороденче Kleding Деца Розова Шарени Цртан Филм Животните Се Облекуваат Децата Девојки

DEN 251.00
DEN 385.44
-35 %
Количина на стоки


Моден Младата Ново Родено Бебе Девојка Kleding Деца Розова Шарени Цртан Филм Животинско Swan Dress Children Девојки Облека
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1*фустан

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Декорација:
Вез
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
GGG042A
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
CCOM-CCOME
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Пакет:
1*Фустан
Возраст:
0-3y
Сезоната:
Лето
R

Тие исто така купуваат со овој производ