.

.

Брза Бесплатен превозот! Kobelco SK-5 Хидрауличен Главната Контрола Вентил 24036R76F3 , Главниот Олеснување вентил собранието / Kobelco Багер делови

Брза Бесплатен превозот! Kobelco SK-5 Хидрауличен Главната Контрола Вентил 24036R76F3 , Главниот Олеснување вентил собранието

DEN 5712.00
Количина на стоки


. Детали
Производ на името
Kobelco Хидраулични Главната Контрола Вентил 24036 R76 F3 , Главниот Олеснување вентил собранието Дел Број : 24036 R76 F3
Апликацијата Kobelco
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.Предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6. Наплата Правило
7. Вашиот feed back :

Тип На Објект:
Пилотската Кабина Се Грижи
Материјал Тип:
микс
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
багер додатоци
R

Тие исто така купуваат со овој производ