.

.

10pcs/многу 125Khz EM4100 RFID прочитате само Монета ознака пречник од 15mm

10pcs/многу 125Khz EM4100 RFID прочитате само Монета ознака пречник од 15mm

DEN 264.00
Количина на стоки

10pcs/Многу EM4100 125 Khz RFID Монета ознака
Ние и ветуваме на секое парче на картички испратени од сад ќе работат добро.
Тоа важи и за контрола на пристап, хотел брави, персоналот присуство и училиште кампусот пристап и плаќање контрола, идентификација и системи за безбедност, паркинг влез социјално осигурување управување, транспорт плаќање, општинските и помошни услужни .
Pls забелешка : проблемот ознака ние брод надвор без лепило налепница.
Карактеристики :
Чип : EM4100
Функција : Само За Читање
Меморија : 64bit Read only memory (10 HEX сериски број)
Фреквенција : 125 KHz
RF протокол : N/A
Преработи Пати : 100 000 пати
Прочитајте Растојание : до 15 см
Материјал : ABS,
Димензии : 15 mm (дијаметар)
Дебелина : помалку од 1mm
Откривање на далечина : 2-5cm (во зависност од читателот)

Број На Модел На:
EC02
Бренд Име:
uivwl
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ