.

.

TAISHAN KM804 трактор делови, поставување на лежишта за спојки

TAISHAN KM804 трактор делови, поставување на лежишта за спојки

DEN 1200.00
Количина на стоки


За трактор модел : KM804 824 со мотор DEUTZ 226 B
Дел име : спојки лежишта
имајќи големина на :
Главната порака имајќи -km804 o/d 90mm , внатре / d 55мм , околу 20 мм дебел del torrente, спојки имајќи km804 o/d 115mm , внатре / d 75mm , 20mm дебели

Тип:
градина алатка делови
Бренд Име:
AgroTALK
Број На Модел На:
KM804
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ