.

.

Боја Опција: RB1026 #1~#19 / Бесплатен Превозот Плоштадот Акрилик Кристал Копчето месо тело Поддршка/трговија на Големо Рефус

Боја Опција: RB1026 1~19 / Бесплатен Превозот Плоштадот Акрилик Кристал Копчето месо тело Поддршка/трговија на Големо Рефус

DEN 1148.64
Количина на стоки

На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.
2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.
Нарачка Информации :
1.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .
Имаат многу време во нашата продавница.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.

боја:
1 Црно, 2 Јасно, 3 Црвени, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 10 Зелена, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
15mm, 18mm, 21mm, 25mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Број На Модел На:
RB1026
Функција:
Перат
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Обликот:
Цвет
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
15mm,18mm,21mm и 25мм
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ