.

.

Led светлата за осветлување string батеријата светлина градина светла 4 метри 40 светилка

Led светлата за осветлување string батеријата светлина градина светла 4 метри 40 светилка

DEN 798.00
DEN 1036.80
-23 %
Количина на стоки


производ опција листа
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . опции количина на црвено 984 бела 912 жолта 994 сина 998 многоцветни 972 детали за производот
нови пристигнување andthousands , сека-исецка обидувајќи се ! 7.5 пазарната цена 9.8 7.7 пати спаси 2.3 оставено 1 ден време
драги пријатели , добредојдовте на coneept украсен ! за да се направи вашите детали за да се знае бебе , книга продавница голем број на испратите бебе слика , ве молиме про до точка прочитајте трпеливо ах ( секоја pictutes ние ќе се објасни , ако се прочита не појаснување , може да биде директно консалтинг . точење
книга продавница батеријата светлина има 6 боја за избор , бела , односно , , црвено жолто зелено, сино , , многоцветни , еден од бела сина, зелена , , од другите светлината 2 боја високи .
производи производ број led батерија за осветлување string ( може да фиксна не видови на боја бојата став тип ) сијалица боја бела и сина и црвена , жолта , многоцветни , зелена , еден од бела сина, зелена , , од другите светлината 3 висок некои боја сијалица број 4 m 40 светилка спецификација за производ книга продавница батеријата светлина спецификација 3 separatedly линии, switch , секоја светлина монистра сите со напон-стабилизирање на отпорник , за да се обезбеди дека светлината монистра светлина со векот на моќност 5w околу моќ напон 12v околу сијалица материјал led главната функција
1 , 2 , флеш промените главните карактеристики
1 2 енергија , заштеда на енергија и долг живот ( теорија на комуникативен 60000 часа ) 3 , светлечки чиста 4 , luminances висока 5 , survivable 1ift
обновливи 6 , ладно извор на светлина треска , не е лесно - - - - - - применливи опсегот
одмор и свадба позадина на изгледот , хотели и ресторани , трговски центри , дома , покажат , клуб , concea , , мода ктв барови перформанси , ballroom
Сцената и така на сите layout - - - - - - прилагодите

Емитуваат Боја:
Сино, Променливи, Бела, Жолта, Виолетова
Употреба:
празник
Должина:
400cm
Карактеристики:
4 метри 40 светилка
Тело Материјал:
Пластични
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
90 дена
Тип На Батерија:
A
Глава Број:
20-50 глава
сертификација:
CCC,RoHS
боја:
Бела,Жолта,Црвена,Мулти,Темно Каки
Е dimmable:
No
База Тип:
2G11
Напон:
220V
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
0047
R

Тие исто така купуваат со овој производ