.

.

Hangerlink Природни Цврсти Дрвени Колекција Гасена Закачалка, Дрво Здолниште Закачалки, Природни Полиран (12pcs / Многу)

Hangerlink Природни Цврсти Дрвени Колекција Гасена Закачалка, Дрво Здолниште Закачалки, Природни Полиран (12pcs / Многу)

DEN 1683.00
DEN 1771.20
-5 %
Количина на стоки


Hangerlink Природни Цврсти Дрвени Колекција Гасена Закачалка,Панталони Закачалка (12pcs / Многу) Големина : L25*H16 cm Одговара за : Панталони и здолништа Боја : Природна Материјал : Lotus дрво Тежина : 125g
Закачалката Детали Слики :
Направи Лого Услуга :
Процес На Производство :
Рака Полиран Процес :
Одржување на Дрвени Закачалка :
Нашата Атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти Детали за Контакт : Име : Синтија
Трговија Менаџер ID : cn1001192104 Купувачи се добредојдени да не контактирате. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање 1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и Предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена. 3. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Забелешки 1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. 2. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. 3. Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како. Повратни информации 1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме!

Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Hangerlink
Материјал:
lotus Дрво
Големина:
L25*H16 cm
боја:
Природни
Делокруг на примена:
Панталони, Здолништа, Гасена
Тежина:
125g
is_customized:
Yes
Употреба:
Облека
R

Тие исто така купуваат со овој производ