.

.

PS17-5DN DC 10-30V на 300mA 5mm Откривање Индуктивен Сензор Switch NPN НЕ

PS17-5DN DC 10-30V на 300mA 5mm Откривање Индуктивен Сензор Switch NPN НЕ

DEN 397.92
Количина на стоки

Име на производ Близина Switch Модел PS17-5 DN Излез Метод NPN,БЕЗ Откривање на Далечина 5mm Напон DC 10-30 V Излезна Струја на 300m A Фреквенција 100 Hz Индикатор Црвени LED Димензија 3.7 x 1.7 x 1.7 cm/ 1.4" x 0.6" x 0.6"(L*W*T) Жица Должина 131cm/ 51.6" Боја Зелено и Црна

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ