.

.

LED Пак Сигнали Blinker Светлина За Хонда CBR600 F3 f4 F4I CBR900RR CBR929

LED Пак Сигнали Blinker Светлина За Хонда CBR600 F3 f4 F4I CBR900RR CBR929

DEN 1069.00
DEN 1150.08
-7 %
Количина на стоки

За ХОНДА VTR 1000 SP1 CBR1100 XX од 2000 до 2006 година ДОВЕДЕ Претвори Сигнали Blinker Светлина за Добредојде на нашата продавница ! Ние и ветуваме ќе среќен шопинг искуство тука ! Топ Кина Производителот Одличен Квалитет На Производот Конкурентна Цена Клиент Задоволување По Продажба На Услуги
Резервни 100% Нов Висока класа квалитет и многу трајни Добра Работна Состојба и Лесно да се Инсталира Позиција : Предни или Задни Led Боја : Бела(како слика покажаа) Леќа Боја : Портокал Пакет се вклучени 1 Пар се Претвори Сигнал Fitment : За Хонда CBR600 F3 f4 F4 I CBR900 RR CBR929 За ХОНДА VTR 1000 SP1 CBR1100 XX од 2000 до 2006 година За Хонда CBR600 RR 2003-2006 За Хонда CBR 125 R 2006-2010 година За Хонда CB600 F Hornet 2005-2006 Година За ХОНДА FMX650 2007-2010 година За Хонда CB1000 R 2008-2010 За Хонда CBR1000 RR од 2004 до 2007 година За ХОНДА CB400 VTEC 2002-2007 За ХОНДА CB1300 2003-2008 За ХОНДА CB919 F Hornet900 2002-2007
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание !
За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност .
Со среќа !

Бренд Име:
TCMT
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Led боја:
Бела
леќи во боја:
Портокал
Пакет:
Еден Пар
Модел Бр.:
XF-268-O
R

Тие исто така купуваат со овој производ