.

.

Бесплатен Превозот] Оценка Клен Бела Дрвена Фустан Закачалка со Т Жлебот (10 Парчиња/ Многу)

Бесплатен Превозот] Оценка Клен Бела Дрвена Фустан Закачалка со Т Жлебот (10 Парчиња/ Многу)

DEN 2184.00
DEN 2299.20
-5 %
Количина на стоки

Во нашиот веб-сајт сите производи се материјали објект photographies, бидејќи слика машината, трепкачко светло, на фотографија технологија, како и на лични компјутери демонстрација и така натаму разни причина, делумно артикли покажа боја може со материјал објект некои хроматските аберации, бојата сите постигнување на материјал објект како.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Плаќање 1. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Hanger World На Одделение Клен Бела Дрвена Фустан Закачалка со Т Жлебот (16 Парчиња/ Многу)
Оваа силна и добро изградена хардвер ги има простор за заштеда на енергија рамна на телото,не се лизга панталони бар да се спречи панталони од creasing и паѓа,две внимателно стокмено рецки за опцијата виси ремени. EMS е нашата склопот на превозот метод премногу. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Во меѓувреме UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ се достапни. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Превозот и предадете 1 Ако ние нудиме бесплатен превозот, цел ќе биде испорачуван ХОНГКОНГ ПОСТ ВОЗДУХ MAIL или Кина Пост воздух mail во рок од 14-17 дена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Материјал : јавор дрвени+висок манган челик кука Големина : L42*H20*Т1.Ви благодариме!
.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Забелешки 1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Повратни информации 1.2cm поле на примена : Фустан Апликација луѓе : Возрасни, Дама Боја : бела
Слики на дрвени фустан закачалка :
Направи Лого Услуга :
Процес На Производство :
Рака полиран Процес :
Одржување на Дрвени Закачалка :
Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина (3) Ние се многу сериозни и професионални продавачи,ве уверам дека ние можеме да имаме многу совршен соработка (4) Ние сме подготвени да се изгради заеднички придобивки и долгорочни деловни односи со сите клиенти Контакт метод : Име : Песочна Tu
Трговија Менаџер ID : cn1001192104 Купувачи се добредојдени да не контактирате. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 3 до 5 работни дена по приемот на вашата исплата. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации. Можете исто така да изберете нив, но ние треба да се додаде цената на вашите куповна цена.

Кревање Метод:
Рачен
Бренд Име:
Hangerlink
Стил:
Станот
Производот:
Панталони Нога Клип
Материјал:
Дрвени
Употреба:
Neatening/Складирање
Облека Тип:
Палта
Употреба:
Облека
Број На Модел На:
WH008
Тип:
фустан закачалка
Должина:
42cm
Материјал:
Јавор дрво+ Висок Манган Челик Кука
Големина:
L42*H20*T1.2cm
боја:
Бела
Делокруг на примена:
Палта
Тежина:
100g
одговараат за:
Возрасни лица
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ