.

.

Feiyu Техника Vimble 2 3-Axis Brushless Рачни Стабилна Gimbal Продолжување Прачка за Паметен Телефон iPhone Gopro sjcam PK Мазна П

Feiyu Техника Vimble 2 3-Axis Brushless Рачни Стабилна Gimbal Продолжување Прачка за Паметен Телефон iPhone Gopro sjcam PK Мазна

DEN 4752.00
Количина на стоки


Feiyu Техника Vimble 2 3-Axis Brushless Рачни Стабилна Gimbal Продолжување Прачка за Паметен Телефон i Phone Gopro sjcam PK Мазна П
Спецификација :
Бренд : Feiyu Техника
Itema име : Vimble 2 3-Axis Brushless Рачни Стабилна Gimbal
Употреба за Паметен Телефон 4-5.5 Инчен
Боја : Розова/Сива/Бела
Вградената Батерија : 7.4 V 9.62 Пот
Тежина : 428g(со батерија)
Работно Време : 5-10 часа
Големина : 110.5*118*323mm
Продолжување Род : 18cm
Карактеристики : НОВ ДИЗАЈН За нов дизајн, форма и интегриран лесни тело. Сите круг за надградба, вклучувајќи компјутерска моќ и возење и responsing брзина на мотор, целосно го подобрува ефектот на анти-се тресат. На нарачана, лесни и четка-помалку мотор е стабилна, прилагодувања и не е лесно да се треска. И неговиот супер вртежен момент исто така се совпаѓа најголемиот број на мобилни телефони на пазарот.
320 º наслов 320º лизга прстен моторот може да се тркалаат, и на теренот голем агол ограничување.
ПРОДОЛЖУВАЊЕ БАР телото доаѓа со телескопски и продолжен прачка, така што треба повеќе да игра; покрај тоа, тоа е лесно за вас да се игра рокер ефект и корисно да го дофати позиција.
Се ПРЕФРЛАТ ЛЕСНО мобилен телефон може да биде вклучен во двете вертикални и хоризонтални товарење, така што ќе ги имаат подобар живо искуство.
Брзо полнење
Надградба на полнење систем,ќе може да го полните телефонот од gimbal.Тоа не е gimbal,но исто така и моќ банка.Никогаш не треба да се грижите за време на снимање. Се Движат Режим
На gimbal може да се следи објект,фаќање секој прекрасен момент се Соочи со Признавање
со интелегентни иновации,тоа може да се препознае дури и вашето лице
Пакет се вклучени :
1 x Feiyu Техника Vimble 2 3-Axis Brushless Рачни Стабилна Gimbal
1 x торбичката
1 x Упатство
1 x Микро USB Кабел
1 x Јаже
1 x Мини Т ripod
Feiyu Техника Vimble 2 3-Axis Brushless Рачни Стабилна Gimbal Продолжување Прачка за Паметен Телефон i Phone Gopro sjcam PK Мазна П
'

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
Feiyutech vimble 2
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Сечење
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Големина:
As description
Бренд Име:
uuustore
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ