.

.

5m Откривање на Предавателот Приемник Преку Зрак Photoswitch E3F-5DP1/5L DC 6-36V PNP НЕ

5m Откривање на Предавателот Приемник Преку Зрак Photoswitch E3F-5DP1/5L DC 6-36V PNP НЕ

DEN 661.92
Количина на стоки

Име на производ Фотоелектрически Вклучите Праќањето на Светлина, Инфрацрвени Зраци Модел E3 F-5 DP1/5 L Тип DC 3/2 Жица PNP NO (Нормално Отворен) Разлика од/ Низ Зрак Тип на Напонот на DC 6-36 V Струја на 300m A Сензорни Растојание 5m Глава Дијаметар 1.6 см/0.6" Телесна Големина
2.4 x 7cm/0.9" x 2.8" (Max.D*L) Материјал Пластични Боја, Жолта, Црна, Сива Кабел Должина (Секој од нив) 1.2 m/47"

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
како опис
Карактеристики:
како опис
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
R

Тие исто така купуваат со овој производ