.

.

Многу 34+компјутери Мали Копачка Estuary Мека Пластика мами риболов мамки мека мами риболов справи 100

Многу 34+компјутери Мали Копачка Estuary Мека Пластика мами риболов мамки мека мами риболов справи 100

DEN 220.00
DEN 431.52
-49 %
Количина на стоки


Мали Копачка Estuary Мека Пластика Пакет
Стилови : grubs , whiptails, hummertails, wrigglers
Цели : платика , костур , бас , trevally , flatties , salmonoids и многу други видови
Имаме Понуда За Вас во 48 часа.
Најголемиот дел Асортиман на 4 Мека Пластика Пакети (Ре-Запечатува Пакет)
Секој Дел Пак Ќе се Состои Од Голем Број На природни Бои
Димензии ( од 6.5 м-10cm приближно)
Околу 34+Компјутери мека пластика во вкупниот!!!
Одлична За Различни Риби На Светот.
Мора Да Имаат За Сите Риболовците .Создава Многу Лукав И Вештина
Може Да Се Користи За Свежа И Saltwater Видови Земјиште И Море Врз Основа
Ќе Добиете 4 Пакети На Мека Пластика
Слика се составен дел на опис
бои може да се разликува малку од фото
ФОТОГРАФИИ ЗА ИЛУСТРАЦИЈА САМО!!
Почитувани клиенти :
За вашата помош, ве молиме прочитајте ги следниве информации пред да купите.
Ø ØShipping време :
Објектот е испратен од Кина копното. Нормално време на испорака е 7-12 работни дена за САД,во други земји е 15-25 работни дена (3-4 недели) од Кина Пост. Ние исто така нудиме побрзо превозот услуги со дополнителен надомест, ако е потребно, ве молиме контактирајте го нашиот персонал. Ако ви се итни и не сакате да плаќате дополнително, ве молиме размислете два пати пред да конкурираат.
Ø ØFeedback :
Ние и ветуваме да ви понудиме најдобра услуга. Ако не сте задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине сите не - позитивни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми. Нашиот систем автоматски ќе се врати на позитивни повратни информации откако ќе го добиете вашиот позитивен фидбек.
Ø ØPayment :
ЗАЧУВАМ само

Бренд Име:
BESTACKLE
Позиција:
Океан Плажа Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ