.

.

10pcs/многу слободни брод убава розова и црна рак на дојка нараквица,Розова Панделка Рак на Дојка Свеста знак хривнија

10pcs/многу слободни брод убава розова и црна рак на дојка нараквица,Розова Панделка Рак на Дојка Свеста знак хривнија

DEN 835.00
DEN 888.00
-6 %
Количина на стоки

90 /многу
20 парчиња / многу
Вистински квалитет чешка Кристалниот череп знак конектор со Бакар позлатен бразлетна-SE017 US$ 49.50 /многу
20 парчиња / многу
10 PCS Нови Мешани Бои Shamballa Hello Kitty Нараквици за Деца Божиќ подарок за деца SE317 US$ 29.00 /многу
20 парчиња / многу
SE040-10 компјутери Срцето чешка кристал нараквица,отчукувањата на срцето хривнија US$ 25.00 /многу
12 парчиња / многу
SE043 - 20pcs Злато Позлатен Кристално Јасно Кристал рачно изработени бар уроци Конектори Нараквици US$ 30.99 /многу
18 парчиња / многу
Топла продажба Големи Нова Мода Multilayer Ткаени Плетенка Јаже Хривнија 8 зборови Хривнија Закачам со Лак во Облик на Метални Додатоци Топла B932 US$ 19.90 /многу
30 парчиња / многу
Трговија на големо, продавница многу виножито loom рачно изработени мир Симбол на Пријателство Хривнија Жените нараквици & алки US$ 29.50 /многу
10 парчиња / многу
SE163 -20pcs бесплатен превозот Мода Кристал Срцето Хривнија Унијата Знаме Срцето Шарм Хривнија US$ 39.00 /многу
20 парчиња / многу
SE242-10pcs мода христијанството уроци накит христијанството верски накит US$ 32.00 /многу
20 парчиња / многу
SE035 - 12pcs -Топла Продажба Мир Симбол Нови Пристигнување Shamballa чешка Мир Симбол Хривнија US$ 32.00 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу чешка кристал круг бесконечност рачно изработени ресни бразлетна -SE012 US$ 33.00 /многу
20 парчиња / многу
Мода за 20pcs bradde синџир форма Кристал конектор хривнија плетење-SE001 US$ 32. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.висок квалитет 10pc/многу чешка кристал, отворајќи sideway бесконечност љубов шарм влакно бразлетна -SE011 US$ 32.00 /многу
12 парчиња / многу
SE282-Бесплатен превозот 10 компјутери Бебе Сини уроци Нараквица ,уроци Водат Хривнија US$ 19.)Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и неутрални повратни информации.00 /многу
12 парчиња / многу
висок квалитет 20pc/многу чешка кристал, отворајќи sideway мир шарм хривнија црна, зелена сина црвена бои -SE015 US$ 59.80 /многу
10 парчиња / многу
SE209 - 10pcs 2013 Мода рачно изработени Крстот Нараквица Во 6 Бои US$ 19.)Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.50 /многу
10 парчиња / многу
Слободен брод 20pcs Пријателство уроци Ресни Кристал уроци шарм Хривнија За Жените во 5 бои US$ 29. Ви благодариме!
2.88 /многу
10 парчиња / многу
SE037 - 10 парчиња -Топла Продажба чешка Хривнија 2013 Нова Shamballa чешка Бар Хривнија US$ 25.00 /многу
12 парчиња / многу
Децата Hello Kitty Shamballa Хривнија Деца Дете Кристал Диско Топка Монистра Кити Мачка Хривнија Алка Деца Накит 30pcs US$ 47.99 /многу
20 парчиња / многу
20pcs Пријателство рачно изработени ресни нараквици Кристал уроци шарм Хривнија За Жени US$ 26.80 /многу
10 парчиња / многу
SE036 - 12 компјутери -Висок Квалитет чешка Кристал Ресни Сина, Црна, Зелена Црвена Нишка Хривнија US$ 32.00 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот 20pcs shamballa глина монистра рачно изработени ресни пријателство хривнија 13cm -SE019 US$ 55.50 /многу
10 парчиња / многу
SE284-Бесплатен превозот 10 компјутери Бесконечност /слика на осум / 8 Осум форма Кристал Хривнија Кристал US$ 16.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
dankaishi
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Кристал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Чипка-Up
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Конектор Форма:
Рак на дојка
Количина:
Микс 10pcs
is_customized:
Yes
Должина:
16-18cm
Број На Модел На:
SE325
R

Тие исто така купуваат со овој производ